ММДС

office@mmds.com.ua

Rus / Ukr

Новости

Изменения в пакетах телепрограмм с 1 июля 2017 г.!

23.06.2017

Шановний абоненте!

З 1 липня 2017 р. в пакети цифрового телебачення добавлено телеканали Фауна, Терра та Наука.

За жанровим уподобанням глядачів пізнавальні канали входять у трійку найбільш популярних за телепереглядом. Отечественные лидеры качественного познавательного контента - украинские телеканалы ─ «Фауна». «Терра» и «Наука». Как украинская компания мы поддерживаем развитие национального продукта и рады предоставить доступ к этим телеканалам нашим абонентам.

Опис телеканалів:


Назва телеканалу
Опис телеканалу

Фауна Телеканал занурить вас у світ досліджень дикої природи, розповість про ексклюзивні проекти авторів і ведучих, покаже вражаючі зйомки недоступних куточків планети і рідкісних тварин. 24 години на добу 7 днів на тиждень в ефірі документальні фільми і серіали, реаліті і ток-шоу про тварин, програми про новітні відкриття в області зоології, авторські цикли відомих біологів і натуралістів.

Терра Телеканал розповість все про подорожі, історію, науку і людях. Покаже і розкриє найкрасивіші місця, найекзотичніші страви світу, самі дивні ритуали, рідкісні люди і професії, незвичайні свята, загадки історії, епохальні експедиції, таємниці всесвіту.

Наука 21 століття - століття відкриттів і потрясінь. Кращі вчені світу розкрили і розкривають секрети і таємниці досі не відомі людству. Наука відкриває нові горизонти далеко за межами Землі. Вона дає вплив над людьми і владу над смертю. І ми хочемо розповісти про неї все найцікавіше.

Приємного перегляду!

<< Предыдущая | Все новости | Следующая >>

Все права защищены, 2008
Разработка и дизайн сайта